Správny výber postele ovplyvní kvalitu Vášho spánku

Kvalitný spánok jednotlivca alebo páru je jedným zo základných fyziologických procesov v našom organizme, ktoré sú nevyhnutné pre naše správne fungovanie. Byť oddýchnutí a svieži každé ráno je našim snom. Práve preto musíme pre správnu hygienu spánku urobiť maximum, aj vrátane správneho výberu manželskej postele.

room-1334323_640

Postel 120×200 Albero nám poskytne komfortný oddych, relaxáciu o prinesie do spálne potrebnú partnerskú harmóniu. Väčšina párov si už pri prvom rozhodovaní zvolí pohodlnú manželskú posteľ a uprednostní ju pred voľbou dvoch menších individuálnych. Aj odborníci z danej oblasti odporúčajú spoločnú a pohodlnú posteľ pred spojenými dvoma samostatnými posteľami. Posteľ s rozmermi 120×200 cm má jednoliatu plochu bez hrán a medzier v strede postele a umožňuje kvalitnejší spánok.

V ponuke nájdete množstvo vhodných typov v rôznom farebnom prevedení, s možnosťami vloženia roštov, voľby ortopedických matracov, poťahových materiálov a celkového prevedenia čela postele. Cena závisí od vybraného druhu, ponúkané sú jednoduchšie lacnejšie varianty až po maximálne elegantné postele s výraznými čelami a nadčasovým prevedením. Celkový dizajn je prispôsobený moderným trendom a väčšina postelí má štíhle línie, vysoké čelo aj vrátane bočníc, výška plochy na spánok je až 60 cm.

bedroom-2974349_640

Veľkou výhodou manželských postelí je aj úložný priestor, ktorý poskytuje miesto na uloženie aj sezónnych vecí nielen paplónov a vankúšov. Fyziologická a ortopedická funkcia je zabezpečená pomocou roštov, ktoré sú na vyžiadanie polohovateľné na viacerých miestach, najmä pri hlave a pri nohách. Podpora celého kostrového svalstva je zabezpečená vložením špeciálnych roštov s púzdrami, lamelami alebo pružinami, ktoré dokonale kopírujú chrbticu a poskytujú jej úľavu a oddych.

Mnohé prevedenia sú vhodné aj do menších priestorov a veľkou výhodou je možnosť dodania postele pri vybraných typoch vo forme dvoch dielov – spodná úložná časť a vrchná časť postele. Uľahčuje to manipuláciu pri vyskladňovaní, dodávke a umiestnení postele do spálne.

Široká ponuka elegantných, moderných a pohodlných postelí Vás osloví a určite sa presvedčite aj o ich vynikajúcich ortopedických vlastnostiach.