Premeňte svoju domácnosť na zlatú baňu


Za všetkým vždy treba hľadať počiatočný dobý nápad a nebáť sa to skúsiť. Ako zarábať teda doma ?

počítač


  • Klasickým spôsobom je  u technikov a softwarových odborníkov práca tvorbe software  , ktorá už roky patrí k tým dobre plateným. Chce to ale patričné vzdelanie a technické rozmýšľanie

  • Zriadiť doma jednu izbu a prevádzkovať kaderníctvo, alebo kozmetiku. O dobré odborníčky je medzi ženami aj mužmi veru veľký záujem. Ak sa navyše budete špecializovať  napríklad na dekoratívnu kozmetiku- máte „vystarané“. Iste nezarobíte milióny, ale na slušný život to určite stačí. Aj toto chce ale vzdelanie v tejto oblasti.

  • Venovať sa psychológii. Na západ od nás hádam každý má svojho psychológa. Možno to príde aj k nám. Zákutie domova je tým pravým miestom. Nikto predsa nechce  verejne povedať, že ide k psychológovi- ale k priateľovi a k priateľke do bytu predsa môže chodiť aj politik, alebo iná verejne známa osoba, ktorá nemôže byť zastihnutá v čakárni .Čím dôležitejšia osoba, tým väčšia diskrétnosť a tým viac peňazí. Aj na to treba vzdelanie

  • Prekvapivo dobre sa vraj darí veštkyniam. Ak máte túto danosť a predpoklad na takýto druh práce- skúste to.

  • Pečenie koláčikov, alebo príprava jedla do práce  spojená s rozvozom- môže byť tiež riešením

  • Netradičné výrobky- kravaty z dreva, čipky, šperky sa tiež dajú robiť doma. Ide čas veľkonočný- čipkované alebo drôto opletané vajíčka budú určite hitom.

kadeřník

Nie je veru ľahké niečo vymyslieť, ale stojí určite za to sa aspoň o to pokúsiť. Zaiste to nepôjde ihneď. Zo dňa na deň sa to ale môže predsa len zlepšovať. Môžete získať nových zákazníkov , alebo dostať nový nápad. S dôrazom na slovíčko nový! Musíte sa jednoducho čímsi odlíšiť  a zaujať. Urobiť si dobrú reklamu. Reklama je súčasť biznisu. Zlatú baňu nevytvoríte- no budete šťastne žiť, lebo budete robiť to čo vás baví.