Najlepšie fitness náramky pre deti

Aby sa používateľ pohyboval a bol aktívny znamená nájsť zaujímavé a zábavnejšie spôsoby, ako motivovať mladých, aby počítali kroky, chodili von a pravidelne sa hrali.

fitnes náramek

Vybrali sme tie fitness náramky, o ktorých si myslíme, že sú vhodné pre vaše deti:

Fitbit Ace

Fitbit Ace je navrhnutý pre deti staršie ako osem rokov. Náramok ponúka známy dizajn a základné funkcie sledovania, ktoré nájdete aj na Fitbits pre dospelých.

V podstate menšia verzia Fitbit Alta, ktorá je priateľská k dieťaťu – ale bez merania srdcového tepu – sleduje aktívne minúty, kroky a čas spánku vášho dieťaťa, pričom všetky tieto informácie potom zhŕňa do rodičovskej aplikácie, aby si rodičia mohli prezrieť aktivitu svojich detí. Deti môžu náramok spárovať s vlastným inteligentným telefónom, aby dostávali upozornenia na volania alebo aby rodič mohol mať kontrolu nad svojim telefónom a zároveň posielal správy o podpore.

Spoločnosť Fitbit poznamenáva, že zariadenie bude spĺňať platné predpisy, ktoré sa vzťahujú aj na detských používateľov, a v rámci sprievodnej aplikácie budete mať plnú kontrolu nad tým, aké údaje zdieľajú alebo môžu zobrazovať ďalší schválení priatelia a členovia rodiny Fitbit.

Garmin Vivofit Jr. 2

Pravdepodobne najlepší fitness náramok pre deti je druhá generácia Vivofit Jr. 2 s prídavnou funkciou od spoločnosti Disney počítania krokov a dosahovania cieľov zábavnejším spôsobom. K dispozícii sú motívy Disney Princess a Spider-Man.

Rodičia sa tiež môžu prihlásiť do aplikácie, aby sledovali jednotlivé kroky dieťaťa, spánok a úroveň aktivity. Splnenie úloh môže priniesť virtuálne mince, ktoré potom môžu byť vykúpené dospelými za dohodnuté odmeny.

smart watch

K dispozícii sú dve veľkosti, z ktorých si môžete vybrať, pružný pás určený pre deti vo veku od štyroch do siedmych rokov a nastaviteľný, ozdobný ekvivalent určený pre šesť a viac ročné deti.

Ohodnoťte příspěvek